Scag SZL36H-20KT
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Scag SZL36H-20KT
Vuosimalli
2025
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jacksonville, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
CE087184
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
SCSZL36H-20KT
Moottorin teho
14,7 kW (20 hv)
Lisätietoja
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 36" Zero Turn + 30SA 10' Trailer
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 20HP Kohler Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 36" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 36 in