Scag SZL36H-18FR
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Scag SZL36H-18FR
Vuosimalli
2025
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jacksonville, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
1DC8043C
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
SCSZL3618FR052025
Moottorin teho
13,2 kW (18 hv)
Lisätietoja
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 36" Zero Turn.
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 18HP Kawasaki Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 36" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 36 in