Scag SZL-48H-21FR
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
F1183F16
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Moottorin teho
15,5 kW (21 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Libery Z 48" Zero Turn (Model # SZL-48H-21FR) -48" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -5.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Tuff Torq TZ450 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 42", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 48 in