Scag STTII-61V-25KBD
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Scag STTII-61V-25KBD
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
0C83E65E
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
Moottorin teho
18,4 kW (25 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Turf Tiger II 61" Zero Turn
(Model # STTII-61V-25KBD)
-25HP KUBOTA Liquid Cooled Diesel Engine
-61" Velocity Plus Cutter Deck
-12 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Dual Pump and Motor
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 72" Deck Size!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 61 in