Scag SPZ-61H-23FX
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Scag SPZ-61H-23FX
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
2D668CA8
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Moottorin teho
16,9 kW (23 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Patriot 61" Zero Turn
(Model # SPZ-61H-23FX)
-23HP Kawasaki FX Engine
-61" Hero Cutter Deck
-6.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Hydro-Gear ZT3400 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 52" ($9,529) Deck Size!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 61 in