Scag SCZII61V-38F
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Scag SCZII61V-38F
Vuosimalli
2025
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Middleburg, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
71C4E8C7
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
SCZ3523187165
Moottorin teho
28,0 kW (38 hv)
Lisätietoja
61" VELOCITY PLUS MOWING DECK, 38-HP EFI ENGINE, HIGH AND LOW SPEED TRANSMISSION, SUSPENSION SEAT.
0% FINANCING AVAILABLE
CALL DAMIAN @ 352-318-7165
Width: 61 in