UniCarriers 200DTFVRG1150UHD
Tuoteryhmä
Työntömastotrukit
Merkki / malli
UniCarriers 200DTFVRG1150UHD
2 312 h
Sijainti
Enschede
Maa
Alankomaat
Mascus ID
A09D7F62
LISÄTIEDOT
Varastonumero
UE-441593
Valmistenumero
UHD241034
Nostokyky
2 000 kg
Nostokorkeus
11 500 mm
Ajokorkeus
4 673 mm
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Akun merkki
Celectric
Akun jännite
48 V
Akkukapasiteetti
930 Ah
Valmistusmaa
Ruotsi
Sertifikaatit
CE
Lisätietoja
Vork horizontaalstelling LAS S3-2 Incl hefhoogte en gewichtsindicatie, 360 graden stHoodsteun, Blue Spot, Vork-camera en monitor, Stang voor uitrusting, Rooster op beschermdak, DCDC 12V 8A,