Yale ERP040VTN36TE082
Vuosimalli
2012
Sijainti
Ciudad López Mateos
Maa
Meksiko
Mascus ID
D03DCE6F
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
G807N04136K
Lisätietoja
2012 Yale ERP040VTN36TE082 3750 lb Electric Forklift (Inoperable) 3 Stage Mast, Full Free Lift, 187 in Max Lift Height, 82 in Lowered Mast Height, Side Shift, 36 V. to see more information.