Yale ERP040VFN36TE082
14 478 h
Sijainti
Ciudad López Mateos
Maa
Meksiko
Mascus ID
76DE97C8
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
A955N03110P
Lisätietoja
2016 Yale ERP040VFN36TE082 3700 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 187 in Max Lift Height, 83 in Lowered Mast Height, Side Shift, 36 V. to see more information.