Yale ERC050VGN36TE085
1 631 h
Sijainti
THOMASVILLE, Pennsylvania
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
978472D6
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
A968N26388V
Lisätietoja
2021 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 195 in Max Lift Height, 74 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.