Toyota 7FBEST10
150EURpäivä
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Toyota 7FBEST10
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
972 h
Sijainti
Lempäälä, Pirkanmaa
Maa
Suomi
Mascus ID
6212DC1D
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Nostokorkeus
5 010 mm
Ajokorkeus
2 190 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Kunto tiedot/Takuu
6 kk
Kuljetuspaino
2 770 kg
Sertifikaatit
CE
Lisätietoja
- Vähän ajettu pikkunäppärä 3-pyöräinen
- Haarukoiden sivusiirtolaite
- Huollettu, tarkistettu ja fiksattu
- Takuu 6kk!
- Kysy leasingtarjous!
- Edullinen kuljetus saatavilla meidän kautta koko maahan.
VUOKRAUS TIEDOT
Veroton hinta
Verollinen hinta(25.5%)