Still RX60-80/900
Merkki / malli
Still RX60-80/900
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
397 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
83D9B71F
Hinta
Painopiste-etäisyys
900 mm
Nostokorkeus
5 450 mm
Vapaanosto
1 870 mm
Ajokorkeus
3 220 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Handschaltung
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
14 400 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3500 x 2140 x 3220 mm