Still RX60-50-600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX60-50-600
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
6 005 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
A63FF63A
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 750 mm
Vapaanosto
1 800 mm
Ajokorkeus
2 780 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Handschaltung
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 930 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2900 x 1410 x 2780 mm