Still RX60-50/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX60-50/600
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
6 641 h
Erityistä
Peruskunnostettu
Sijainti
72622 Nürtingen
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
12067
Valmistenumero
A-516330X00145
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 780 mm
Vapaanosto
1 480 mm
Ajokorkeus
2 500 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm