Still RX60-50/600
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX60-50/600
3 882 h
Erityistä
Peruskunnostettu
Sijainti
32832 Augustdorf
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
69339DDF
LISÄTIEDOT
Varastonumero
HF2323
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 170 mm
Vapaanosto
1 620 mm
Ajokorkeus
2 630 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm