Still RX60-50/600
Merkki / malli
Still RX60-50/600
Vuosimalli
2021
Käyttötunnit
4 789 h
Erityistä
Peruskunnostettu
Sijainti
72622 Nürtingen
Mascus ID
5F558376
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
516337Y00318
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 330 mm
Vapaanosto
1 400 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
2 500 mm