Still RX60-50/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX60-50/600
Vuosimalli
2024
Käyttötunnit
305 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
5A570EC8
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 100 mm
Vapaanosto
1 300 mm
Ajokorkeus
2 240 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Handschaltung
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
6 035 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3000 x 1410 x 2240 mm