Still RX60-50/600 UVV geprüft
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX60-50/600 UVV geprüft
Vuosimalli
2016
Käyttötunnit
13 826 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
EEF27D66
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
ES0018
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 230 mm
Vapaanosto
1 240 mm
Ajokorkeus
2 330 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 190 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
9 080 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2700 x 1400 x 2330 mm
Eturenkaiden kunto
40 - 60%
Takarenkaiden kunto
40 - 60%