Still RX60-50/600 Res. M.W. 05.26
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
12 753 h
Erityistä
Peruskunnostettu
Sijainti
72622 Nürtingen
Maa
Saksa
Mascus ID
BA06079F
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
516330H00360
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 280 mm
Ajokorkeus
2 500 mm
Nostomasto
Muu
Haarukoiden pituus
2 400 mm