Still RX60-50/600 (NEU)
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX60-50/600 (NEU)
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
430 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
77A08D5E
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 780 mm
Vapaanosto
1 490 mm
Ajokorkeus
2 500 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Handschaltung
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
6 175 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3030 x 1410 x 2500 mm