Still RX60-45/600
Merkki / malli
Still RX60-45/600
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
1 732 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 080 mm
Ajokorkeus
2 800 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Handschaltung
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 064 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2850 x 1400 x 2800 mm