Still RX60-30L/600
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX60-30L/600
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
C8E6B36B
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 410 mm
Vapaanosto
1 700 mm
Ajokorkeus
2 455 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
2 000 mm
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 605 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2610 x 1400 x 2460 mm