Still RX 60-30L-600 6355
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Still RX 60-30L-600 6355
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
7662458A
LISÄTIEDOT
Varastonumero
P6533
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
7 840 mm
Vapaanosto
2 500 mm
Ajokorkeus
3 350 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 900 mm
Ohjaamo
Ei hyttiä/Muu
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Drehstrom
Moottori
Electric - ---
Kuljetuspaino
5 862 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2650 x 1380 x 3350 mm
Eturenkaiden kunto
80 - 100%
Takarenkaiden kunto
60 - 80%