Linde E35HL/1252-01 Container Cabin
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2024
Käyttötunnit
92 h
Sijainti
Rae vald
Maa
Viro
Yleisarvosana
1
Mascus ID
57192BD8
LISÄTIEDOT
Varastonumero
WB24EE038
Valmistenumero
H21252N00486
Pyörien lukumäärä
4
Nostokyky
3 500 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
4 830 mm
Vapaanosto
1 445 mm
Ajokorkeus
2 230 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukkakelkka
Integroitu sivusiirto
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Akun jännite
80 V
Akkukapasiteetti
775 Ah
Akun vuosimalli
2024
Varaajan valmistaja
Fronius
Latausjännite
80 V
Latausvirta
90 A
Ohjaavan akselin pyörätyyppi
2
Kantavan akselin pyörätyyppi
2
Kuljetuspaino
6 276 kg
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Valmistusmaa
Saksa
Sertifikaatit
CE
Lisätietoja
Suunavalikuga versioon, mittemäärivad täisrehvid, porikaitsmed ees ja taga, aku laadimine tagant, integreeritud kahvlitekülgnihe laiusega 1300 mm, soojendusega täiskabiin, Comfort PVC-iste, rooli kõrguse reguleerimise võimalus, panoraam sisepeegel, raadio, valgustusega A4 hoidja, kahe joystickiga masti juhtimine, 2 LED töötuld ees ja 1 taga, Vertilight tuled masti küljes, kaubakaalu idikaator, USB pistik 5V käetoes, RFID kaardiga käivitamine, löögiandurid, analüüs, tagurdamisel helisignaal, vilkur, masti kaldenurga salvestamise võimalus, BlueSpot märgutuli taga, hüdroleevendi, kahvlitepositsioneer ELM 5LC 35 1250 mm. Single pedal system, Parking brake automatic, SE 315/45-12 non marking, SE 200/50-10 non marking, anti-spray mudflaps front and rear, battery PB charging (Rear), Single Preselection Mast Tilt, Forks 30 mm o. ground Triplex, Container cabin view h6=2225mm, Comfort PVC seat, Heater, Height adj. steering column, Internal Panorama Mirror, Radio /DAB+ /USB /BT, A4 Clipboard illuminated, 2 Add. Hyd. Chassis Side, 2 Add. Hyd. Mast Side Triplex, Config. Button A1-A2, Config. Button A3-A4, Load weight indicator, Single preselection mast tilt, LED working lamps: 2 front and 1 rear, USB socket 5V in armrest, Standard Display 3,5", access control RFID, Data Transfer Online, crash detection, Audible warning, Flashing beacon beneath OHG, BlueSpot, Hydr. accumulator, Power sett. selectable display, Microfilt.f.Hydrost. trans system.