Linde E30HL-01/600
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600
9 642 h
Sijainti
Hässleholm
Maa
Ruotsi
Yleisarvosana
1
Mascus ID
D87AB301
LISÄTIEDOT
Varastonumero
SHT 25-103
Pyörien lukumäärä
4
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 190 mm
Vapaanosto
150 mm
Ajokorkeus
2 690 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukkakelkka
Työntöhaarukat
Haarukoiden pituus
1 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Joustokumi
Akun jännite
80 V
Akkukapasiteetti
625 Ah
Latausjännite
80 V
Latausvirta
130 A
Eturenkaiden kunto
100
Takarenkaiden kunto
100
Rengaskoko edessä
250/60-12
Rengaskoko takana
Lisävarusteet
Nya däck runt om, Telegafflar 1400mm-2400mm, kan välja vanligt aggregat om så önskas Bluespot pedalkörning vägbelysning solgardin tak galler