Linde E30HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
2 306 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
A57717A2
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 485 mm
Vapaanosto
1 500 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 0 mm
Eturenkaiden kunto
60 - 80%
Takarenkaiden kunto
60 - 80%