Linde E30HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
7 299 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
962700DE
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
9438a
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
7 480 mm
Ajokorkeus
3 174 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 3170 mm