Linde E30HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600
Vuosimalli
2021
Käyttötunnit
8 314 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
8FC25A70
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 195 mm
Vapaanosto
150 mm
Ajokorkeus
2 400 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 2400 mm
Eturenkaiden kunto
40 - 60%
Takarenkaiden kunto
40 - 60%