Linde E30HL-01/600
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
6 460 h
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
Mascus ID
2FF05C0D
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
715
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 490 mm
Ajokorkeus
3 400 mm
Nostomasto
Simplex
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 3400 mm