Linde E30HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
9 190 h
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
Mascus ID
012EC9D0
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
790
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 090 mm
Ajokorkeus
2 670 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 2670 mm