Linde E30HL-01/600-387
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600-387
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
D799CFE9
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 190 mm
Ajokorkeus
2 710 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 592 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2700 x 1370 x 2710 mm