Linde E30HL-01/600-387
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600-387
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
7358AB2D
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 190 mm
Ajokorkeus
2 720 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 570 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2620 x 1360 x 2720 mm