Linde E30H-01/600-387
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30H-01/600-387
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
CC5E9FD6
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 350 mm
Ajokorkeus
3 250 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 753 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2400 x 1230 x 3250 mm