Linde E30H-01/600-387
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30H-01/600-387
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
6D8C995C
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 800 mm
Ajokorkeus
3 350 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
1 503 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2650 x 1230 x 3350 mm