Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
A7E3735E
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 520 mm
Ajokorkeus
2 865 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 833 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2600 x 1230 x 2860 mm