Linde E30H-01/600-1252
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30H-01/600-1252
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
130 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
FDBD1B9C
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 950 mm
Vapaanosto
1 870 mm
Ajokorkeus
2 605 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
6 155 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2450 x 1250 x 2600 mm