Linde E30/600HL/387
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30/600HL/387
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
11 765 h
Sijainti
Rae vald
Maa
Viro
Yleisarvosana
Mascus ID
7D6B79C5
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
WB17EE153
Valmistenumero
H2X387H04495
Pyörien lukumäärä
4
Huoltosopimus
Kyllä
Ed. omistajien lkm.
1
Viim. katsastus
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 930 mm
Vapaanosto
1 844 mm
Ajokorkeus
2 667 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Akun jännite
80 V
Akkukapasiteetti
775 Ah
Akun vuosimalli
2017
Varaajan valmistaja
Fronius Selectiva 8090
Latausjännite
80 V
Latausvirta
90 A
Ohjaavan akselin pyörätyyppi
2
Kantavan akselin pyörätyyppi
2
Rengaskoko edessä
Rengaskoko takana
Valmistusmaa
Saksa
Lisävarusteet
Linde Safety Pilot- kaalusüsteem koos tõstejõu kontrolliga, Durwen fork positioner type RZV 35 S
Linde Safety Pilot, Durwen fork positioner type RZV 35 S
Muut varusteet
Varaaja
Kolmas venttiili
Neljäs venttiili
Kattoikkuna
Lisätietoja
Two pedal system,Batt.-door 180° f.batt.-change,Full cabin with heater,Super-Deluxe PVC pneum.susp. - Swivelling seat,Internal Mirror (Panorama),Height adj. steering column,A4 Clipboard lighted,Roll-up sun visor top & front,Working lamps position 1+2+3+4+5+6+8 LED,Electrical socket - 12V,Audible warning in reverse,Flashing beacon beneath OHG,7103 wired thr. 3-pos. switch,BlueSpot™ position 7,Anti-spray mudflaps front,Tilt cylinder protection