Linde E30-03/600-336
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30-03/600-336
Vuosimalli
2011
Käyttötunnit
5 859 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
6736F56B
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
6 600 mm
Vapaanosto
2 350 mm
Ajokorkeus
2 900 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Doppelpedal
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
3 860 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2500 x 1250 x 2900 mm