Linde E20H-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E20H-01/600
Vuosimalli
2013
Käyttötunnit
4 775 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
3FD5C27C
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 435 mm
Vapaanosto
1 500 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 0 mm
Eturenkaiden kunto
60 - 80%
Takarenkaiden kunto
60 - 80%