Linde E20-01/600-387
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E20-01/600-387
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
1B063E95
2 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 550 mm
Ajokorkeus
2 825 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
4 731 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2400 x 1150 x 2820 mm