Kalmar ECF80-900
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Kalmar ECF80-900
Vuosimalli
2014
Maa
Itävalta
Yleisarvosana
Mascus ID
BA7E3839
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
ZS080KAL
Nostokyky
8 000 kg
Painopiste-etäisyys
900 mm
Nostokorkeus
4 400 mm
Ajokorkeus
3 400 mm
Nostomasto
Duplex
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 3400 mm