Combilift CB2500LPG
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Nelitietrukit
Merkki / malli
Combilift CB2500LPG
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
660 h
Sijainti
Friedberg-Derching
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
3A9D74EB
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Käyttövoima
Kaasu
Varastonumero
ANL1072761
Valmistenumero
ANL1072761
Nostokyky
2 500 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
4 900 mm
Vapaanosto
1 320 mm
Nostomasto
Triplex
Ajokorkeus
2 240 mm
Haarukoiden pituus
1 200 mm