Yale GLC050TGNUAE082
Tuoteryhmä
Muut haarukkatrukit
Merkki / malli
Yale GLC050TGNUAE082
23 260 h
Sijainti
Lake Worth, Texas
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
A8BA5AC3
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
E187V10748W
Lisätietoja
1999 Yale GLC050TGNUAE082 4800 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 61, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82 in Lowered Mast Height, 48 in Forks, Side Shift, 4 Cylinder LPG Engine