Toyota 42-6FGCU25
Tuoteryhmä
Muut haarukkatrukit
Merkki / malli
Toyota 42-6FGCU25
7 902 h
Sijainti
Lake Worth, Texas
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
B35D5E9B
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
62080
Lisätietoja
1995 Toyota 42-6FGCU25 4920 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 62, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82.5 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Fork Positioner, Toyota 4 Cylinder Dual Fuel Engine