Toyota 42-6FGCU15
Tuoteryhmä
Muut haarukkatrukit
Merkki / malli
Toyota 42-6FGCU15
Vuosimalli
1998
Käyttötunnit
802 h
Sijainti
St. Louis, Missouri
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
25E732A6
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
64940
Lisätietoja
1998 Toyota 42-6FGCU15 3000 lb Forklift 2 Stage Mast, Full Free Lift, 131 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, Toyota 4 Cylinder LPG Engine. to see more information.