EP ESA121-M-1600
Merkki / malli
EP ESA121-M-1600
Vuosimalli
2024
Erityistä
Uusi/Käyttämätön,Vuokrattavissa
Sijainti
Raisio
Mascus ID
50FCF0A4
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
1 613 mm
Vapaanosto
1 530 mm
Ajokorkeus
1 951 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Moottorin teho
0,65 kW (0,88 hv)
Latausjännite
24 V
Latausvirta
15 A
Kuljetuspaino
490 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
1760 x 826 x 1951 mm
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Kääntösäde 1452mm
- Työkäytäväleveys: 2212 mm (kuorman pituus 1200 mm)
- Ajonopeus 4/4,5 km/h ( kuormattuna / kuormaamattomana )
Masto:
- 1613mm monomast
- Nostokorkeus 1613 mm
- Vapaa nosto 1530mm
- Maston korkeus maksimissa 1991 mm
- Rakennekorkeus 1951 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1742 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 490 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW
- Nostomoottori 3 kW
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 105Ah
- Laturi 24V