EP ESA121-3600
Merkki / malli
EP ESA121-3600
Vuosimalli
2025
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
Raisio, Varsinais-Suomi
Mascus ID
F058B754
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 613 mm
Ajokorkeus
2 295 mm
Nostomasto
Duplex
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Moottorin teho
0,65 kW (0,88 hv)
Latausjännite
24 V
Latausvirta
15 A
Kuljetuspaino
700 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
1760 x 826 x 2295 mm
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg / 600mm
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Työkäytäväleveys: 2240 mm (kuorman pituus 1200 mm)
Masto:
- 3600 mm duplex
- Nostokorkeus 3613 mm
- Maston korkeus maksimissaan 4060 mm
- Rakennekorkeus 2295 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1760 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 700 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW/DC
- Nostomoottori 3 kW/DC
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 2X12V / 105Ah
- Laturi 15Ah / 24V