EP ESA121-2700
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Käyden ajettavat pinoamistrukit
Merkki / malli
EP ESA121-2700
Vuosimalli
2025
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
Raisio, Varsinais-Suomi
Maa
Suomi
Yleisarvosana
Mascus ID
4A9F2A24
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Käyttövoima
Sähkö
Ed. omistajien lkm.
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
2 713 mm
Ajokorkeus
1 845 mm
Nostomasto
Duplex
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Moottorin teho
0,65 kW (0,88 hv)
Kunto tiedot/Takuu
1 vuosi / 2000h
Akkukapasiteetti
105 Ah
Akun vuosimalli
Latausjännite
24 V
Latausvirta
15 A
Kuljetuspaino
700 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
1760 x 826 x 1845 mm
Eturenkaiden kunto
100
Takarenkaiden kunto
100
Sertifikaatit
CE
Lisävarusteet
-Virta-avain
-Akun varaustilan näyttö
Muut varusteet
Varaaja
Sisäänrakennettu varaaja
Lisätietoja
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg / 600mm
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Työkäytäväleveys: 2240 mm (kuorman pituus 1200 mm)
Masto:
- 2700 mm duplex
- Nostokorkeus 2713 mm
- Maston korkeus maksimissaan 3160 mm
- Rakennekorkeus 1845 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1760 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 700 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW/DC
- Nostomoottori 3 kW/DC
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 2X12V / 105Ah
- Laturi 15Ah / 24V