Toyota SPE200DN
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Käsikäyttöiset pinoamisvaunut
Merkki / malli
Toyota SPE200DN
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
3 276 h
Erityistä
Kunnostettu
Maa
Norja
Mascus ID
7F8DC250
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Käyttövoima
Sähkö
Valmistenumero
Nostokyky
2 000 kg
Nostokorkeus
2 100 mm
Vapaanosto
172 mm
Ajokorkeus
1 593 mm
Nostomasto
Duplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm