Still RX70-80/900
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Dieseltrukit
Merkki / malli
Still RX70-80/900
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
11 573 h
Erityistä
Peruskunnostettu
Sijainti
72622 Nürtingen
Maa
Saksa
Mascus ID
77ED7D88
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
517344J00032
Nostokyky
8 000 kg
Nostokorkeus
3 050 mm
Nostomasto
Muu
Painopiste-etäisyys
900 mm
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
2 860 mm